Projekt Razvojne rehabilitacijske usluge i stručna pomoć u udruzi

projekt udruga down

Udruga za sindrom Down Međimurske županije javila se na Javni natječaj za su/financiranje programa i projekata udruga Međimurske županije u području zdravstvene i socijalne zaštite, brige o djeci i mladima te ljudskih prava, demokratizacije i razvoja civilnog društva u 2022. godini prijavila je projekt pod nazivom „Razvojne rehabilitacijske usluge i stručna pomoć u udruzi“ .

Potpisivanje ugovora

Danas se u prostorijama županije održalo potpisivanje Ugovora o sufinanciranju tog istog projekta!

“Zahvaljujem se Međimurska županija i našem županu g. Matija Posavec ,što su prepoznali važnost sufinanciranja našeg projekta pod nazivom ” Razvojne rehabilitacijske usluge i stručna pomoć u udruzi”. Ovim sredstvima Međimurska županija je omogućila nesmetan i kontinuirani rad stručnjaka u udruzi sa našim nominalnim članovima, tj. djecom sa sindromom Down.Sretni smo što je i ove godine,kao i svih dosadašnjih godina, Međimurska županija prepoznala naš trud i rad koji ulažemo da bi omogućili našim članovima čim bolje i kvalitetnije terapije.Koristim priliku da se zahvalim gospođi Maji Odrčić Mikulić te gospođi Mariji Radiković koje su uvijek tu za nas i kojima se možemo obratiti sa bilo kojim pitanjem ili nedoumicom.Hvala Međimurskoj županiji na podršci koju pruža našoj udruzi.”

Predsjednik Udruge g. Nenad Štrek